pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Metropol ožije moderními irskými tanci aneb láska je v plamenech

Brilantní práce nohou, taneční virtuozita, dynamické taneční kroky... Tím vším se značí moderní představení v rytmu irského stepu, které můžete už ve čtvrtek vidět od 19 hodin v divadelním sále DK Metropol. Uvidíte show plnou pozitivní energie, emocí a radosti.

Příběh pojednává o lásce, která se musí vypořádat s nástrahami dnešního světa. Do toho všeho hraje krásně melodická irská hudba, jež byla složena speciálně pro toto představení. Svým zpracováním nadchne návštěvníky každého věku. Přestože je vystoupení velmi náročné, tanečníci si zachovávají lehkost. Humorem pak dostávají diváky do děje. Silný zážitek z celé show dokreslují kostýmy a nápaditá světelná kompozice.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dva lístky na představení Love In Flames. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do čtvrtečního poledne následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Love In Flames přiveze uskupení Merlin. Správně je tedy možnost A.

Dvě volné vstupenky na koncert vyhrála čtenářka Markéta KašpárkováBlahopřejeme!

Foto: Michal Hrubý

Štítky Love In Flames, Merlin, představení, tanec, Irsko, irský tanec, step

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Markétka Kašpárková

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za umožnění vidět vystoupení Love In Flames. Byl to nádherný zážitek a moc jsem si to užila. Děkuji. :-) Markéta Kašpárková.

sobota, 18. dubna 2015, 00:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.