čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Rej čarodějnic rozvířil prach letní scény Slavie

České Budějovice myslely na čaromilné obyvatele svého města a na počátku tohoto týdne pro ně přichystaly tradiční Slet čarodějnic. Na letní scénu KD Slavie se v pondělí snesly malé čarodějky a rozvířily zde prach svými košťaty.

Zahájení proběhlo v pět hodin odpoledne. Nebe se mračilo a vypadalo to, že každou chvíli sprchne. Nic však nezabránilo malým čarodějkám v jejich reji.

Nejdřívě měly šanci upravit se v čarodějnickém salónu. Tady se jim dostalo správného rozvrkočeného účesu a stíny se na víčkách malých čarodějek taky nešetřilo. U dalšího stánku si příchozí děti mohly vytvořit svou čarodějnici nebo magickou svíčku.

Celým večerem provázel zkušený čaroděj a jeho pomocnice mocná čarodějka, která hrála s dětmi soutěže a rozdávala krásné ceny.

Čarodějkám přišel předvést své umění mistr moderní magie Ondřej Sládek, který bavil jak malé, tak i dospělé, kterých přišlo opravdu mnoho. Letos jsme s malou vyrazili poprvé a jsem mile překvapen. Děti se výborně baví, dostávají krásné ceny. Příští rok vyrazíme určitě zase,“ sdělil Drbně tatínek překrásné čarodějnice.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.