čtvrtek 5. prosince 2019 Jitka

Slavie zve milovníky dobré hudby na koncert Eggnoise

Zítra, tedy v pátek 24. ledna od 21 hodin, vystoupí v Českých Budějovicích po dvouleté přestávce Eggnoise. Kapela, známá svou melodičností a jednoduchostí podání, se po minulých vyprodaných vystoupeních v Solnici do jihočeské metropole vyloženě těší.

Pro ty, kdo je znají, netřeba představovat, ale pro kapelou Eggnoise nepolíbené nám dovolte krátké ántré do jejich světa a vlastně pár slov o tom, kdo jsou.

Pražská skupina Eggnoise, která před dvěma lety přerušila koncertní činnost, se vrací na pódia a přichází s novou deskou. Album se jmenuje jednoduše 4, což odkazuje na pořadí alba a zároveň na film Svatá čtveřice Jana Hřebejka, ke kterému Eggnoise složili kompletní soundtrack, a z něhož pochází většina písní na albu včetně titulní skladby Něco se. Písně z filmu doplňují nové skladby s českými i anglickými texty, jako třeba koncertně velmi populární písně Houpacího koně a Anytime 8.
Jejich hudba se nedá zařadit jednoduše do jedné škatulky. Publikum provedou popem, jazzem či rockem.

Vstupenky na koncert jsou ještě k mání, a to v CBsystemu za 130 Kč nebo přímo na baru Café klubu Slavie za příznivější cenu 120 Kč. Na místě bude vstupné také za sto dvacet korun.

Tisková zpráva
Chilli Production s.r.o.

Štítky Café klub Slavie, Eggnoise, České Budějovice, koncert, 4

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.