pátek 29. května 2020 Maxim

Sobotní hvězdná DnB party: Do Slavie dorazí Koncept!

Po vydařeném ultimátním mejdanu se Sigmou a A.M.C. je tu další pokračování drum&bassového šílenství. Již tuto sobotu se v Café klubu Slavie uskuteční tradiční Somersby Gangster Trippin’. Tentokrát přijal pozvání anglický producent a štírek na poli současné scény Koncept.

Meka drum&bassu, což je v současné době Anglie, plive spousty libozvučných záležitostí. Jednou z nich je mladý producent z Londýna, kteří si říká Koncept /UKF, Viper Records/.

Tenhle frajer vyčnívá z řady svou tvorbou. Hutná basová linka a melodické vokály mají světový zvuk. Boří hitparády drum&bassových chart a je na špičce prodeje na serverech s prodejem hudby.

Jeho první exkluzivní vystoupení v Evropě (vyjma Anglie) vám naservírujeme v sobotu v Café klubu Slavie. Je to unikátní a Koncept se do České republiky hodně těší!

Z jeho tvorby můžete znát singly Breath In, Come Alive! Tohle exkluzivní vystoupení dostanete za směšných 80 korun do 21.30 hodin, potom za 100 Kč.

A protože chceme, aby tenhle mejdan byl opravdu nadupanej, pozvali jsme opravdu mohutný support!

Z Cross Clubu v Praze zavítá rezident Volume Plus. Jeho čtyřdeck set (hraní čtyř písní najednou) je na poli drum&bassu unikátem a dovolují si ho pouze ostřílení mazáci a dj’s s absolutním hudebním sluchem, což je zde v jednom člověku najednou! Jeho hraní z originálních vinylů je raritou a my se na něj opravu hodně těšíme.

A protože pro chlapy jsme dlouho nedovezli něco půvabného, hezkého, milého, voňavého... no dost lichotek! Snookey je přední česká djane a na mejdanu zahraje svůj nadupaný set. Od neura, přes deep, ale také prvky liquidfunk drum&bassu. Přesně takovou širokou škálu můžete od této křehké, leč nekompromisní lady čekat!

No a za Budějce? Nesmí chybět HellSmith, který rozehřeje publikum před Konceptem. Breakovým setem na začátek zahřeje Thinngy s jeho parádně přesným mixem a hned po něm mistr liquidu Tubus!

Je na co se těšit! Berme do rukou notýsky a chytré founy a společně píšem: SOBOTA, 30. 11., Café klub Slavie, MEJDAN! Koncept!

Se uvidíme!

Tisková zpráva

Štítky Somersby Gangster Trippin’, Café klub Slavie, Koncept, DnB party

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.