pondělí 6. prosince 2021 Mikuláš

SOUTĚŽ: Čtvrteční večer rozproudí Děda Mládek Illegal Band

Máte rádi muziku Ivana Mládka? Baví vás ji poslouchat ve velmi osobitém a netradičním pojetí? Chcete si o jeden den zkrátit čekání na víkend nějakou příjemnou společnou akcí v centru Budějc? Odpověděli jste na všechny tři otázky ano? V tom případě si ve čtvrtek zajděte do Modrých dveří, kde bude od 20 hodin hrát kapela Děda Mládek Illegal Band.

Do Budějc přiveze Marcel „Mersí“ Marek svoji kapelu, která se už před lety proslavila přezpívanými hity známého muzikanta a baviče Ivana Mládka. Vzpomeňme třeba pecky jako je Jožin z bažin, Hlásná Třebáň, Jez, Rychlík jede do Prahy nebo Linda.

Po úspěchu z minulého týdne, kdy se čtenáři Budějcké Drbny o volné vstupenky na koncert HE bandu málem poprali, můžete lístky vyhrát i tentokrát. Stačí správně odpovědět na následující otázku, Budějcká Drbna ve čtvrtek vylosuje dva, kteří odpověděli správně, a ty odmění jednou vstupenkou na koncert Děda Mládek Illegal Bandu.

Na jaký nástroj hraje frontman kapely Mersí?

A) trubka
B) klávesy
C) činýlek

Odpovědi posílejte na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do čtvrtečního poledne. Výherce vstupenek na koncert v Modrých dveřích budeme včas informovat.

Foto: www.dedamladek.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.