úterý 2. června 2020 Jarmil

„Užívejte si každý den naplno!“ zaznělo na Dámské jízdě

Dobrá nálada panovala v sále číslo sedm budějckého multikina CineStar, kde se ve středu odehrávala jedna z dalších Dámských jízd. Místnost byla plná (nejen) usměvavých žen různého věku, radujících se otevřeně z poklidného večera.

Příjemnou atmosféru navodil hned po příchodu alkoholický sekt, který si dámy vychutnávaly u první prezentace o Městských slatinných lázních Třeboň.

Dozvědělyse nejenom o různých procedurách, které lázně Aurora a Bertiny lázně nabízejí, ale i o jejich historii, která sahá až do čtrnáctého století.

Po prezentaci nechybělo losování o velmi atraktivní ceny, a to volné vstupy do bazénu, masáže a třeboňský šnaps.

Poté následovaly další dvě prezentace. Řeč přišla na společnost, která zajišťuje internetovou databázi chův. Dámy zjistily, že v  Budějcích je zatím možné vybírat z 35 žen, které vám v jakoukoliv dobu pohlídají vaše ratolesti.

Doprovodný program uzavřela majitelka nového kosmetického salonu ve stylu retro.

Účastnice Dámské jízdy měly možnost zhlédnout předpremiéru romantického filmu Lásky čas, který přijde do kin až za čtrnáct dní.

Britský dvouhodinový snímek v závěru vyústil do jedné krásné myšlenky: aby si lidé užívali každý den naplno, jako by měl být tím posledním.

Štítky Dámská jízda, multikino CineStar České Budějovice, Lásky čas

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.