neděle 12. července 2020 Bořek

Věra Špinarová v Budějcích zazpívá své největší hity

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku vystoupí dnes od 19 hodin ve společenském sále českobudějovického DK Metropol. Ostravská zpěvačka Věra Špinarová přiveze na jih Čech kromě kapely Adam Pavlík Band i svoje největší hity.

Věru Špinarovou, která zahájila svou bohatou kariéru už v šestnácti letech a vydala celkem třináct desek, v současnosti na koncertech doprovází právě skupina jejího syna Adama Pavlíka.

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i temperamentní a vitální vystupování na koncertech je Špinarová po více než čtyřech desítkách let na pódiích jednou z nejoblíbenějších českých zpěvaček.

Budějcká Drbna vám u příležitosti jejího čtvrtečního koncertu přináší ve spolupráci s Metropolem soutěž o čtyři volné vstupenky. Odpověď na otázku pošlete do 14. hodiny odpolední prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@budejckadrbna.cz a počkejte, zda budete vylosováni.

Věra Špinarová vydala také autobiografickou knihu. Jak se jmenuje?

A) Životopis
B) Zpověď
C) Za vše můžu já

Lístky si na půl rozdělí dva šťastlivci, od nichž obdržíme správnou odpověď. Ke své odpovědi uveďte telefonní číslo, ať vás můžeme v případě výhry kontaktovat.

SOUTĚŽ SKONČILA

Správně je možnost C. Autobiografie Věry Špinarové dostala název Za vše můžu já.

Po dvou vstupenkách získávají čtenářky Petra Klojdová a Věra Krejčová. Blahopřejeme!

Foto: www.spinarova.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.