úterý 10. prosince 2019 Julie

Zahájení oslav 750. výročí od založení Budějc očima čtenářů

Na budějckém náměstí začaly v úterý 10. března oslavy k 750. výročí založení našeho nejoblíbenějšího města Přemyslem Otakarem II. Pětačtyřicetiminutovou audiovizuální show zakončil úchvatný ohňostroj k této slávě. A vy, moji milí čtenáři, jste to zachytili na svých fotkách.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

D. Haubelt

Omlouvám se, vynechal jsem ohňostroj - naprostá špička, úžasný zážitek! Jednoznačně nejlepší z celé show!

středa, 11. března 2015, 07:58

D. Haubelt

Ještě jednou ke zvuku - mladý, progresivní moderátor sliboval, že odejdeme plni emocí. Bohužel, odcházejíce z náměstí s bušením v hlavě a hvízdotem v uších, nejsilnější emocí bylo - je třeba zabít zvukaře! Dokáže někdo zarazit ty ohluchlé šílence dříve, než nám posluchačům vytryskne krev z uší???

středa, 11. března 2015, 07:48

D. Haubelt

Celou show lze hodnotit celkem kladně. Promítání na radnici - pěkné, hadrolezci u kašny ještě hezčí, výborný nápad spustit na závěr chrliče vody! Promítání na Černou věž spíše slabší, z toho se dalo vytěžit více. Negativní - naprosto nesmyslně nastavená úroveň zvukového doprovodu. Ohlušeni řevem reproduktorových soustav jsme nebyli schopni zaslechnout vyzvánění všech zvonů Černé věže (vzácný okamžik, na který jsem se moc těšil).

středa, 11. března 2015, 07:45

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.