čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Zaplněná Malá scéna sledovala hudební výlet do minulosti

Budějcká taneční skupina Budside Crew se po minulých úspěších s akcemi Nejsi sám a Svoboda není sen, pořádané tehdy ještě ve spolupráci s partou Break Beat, vrhla na vlastní show Just Dance.

Návštěvníci Malé scény Domu kultury Metropol tak ve středu večer dostali možnost projít se minulostí společně se vzpomínajícím dědečkem, který začínal jako milovník funku a diskoték.

Kvůli problémům se ale dostal na ulici, kde vládl hip hop, a poté se díky svému zápalu do tance a práce probojoval do moderních tanečních soutěží, aby všem ukázal, že na to má.

Během přibližně hodinové show se tak na pódiu představilo okolo dvaceti mladých tanečníků, kteří se všem ukázali při tanci, který je evidentně ohromně baví.

Celá podívaná se prohnala třemi érami v období od 70. let do současnosti, a tak lidé viděli tanec na velké množství hudebních stylů.

Repríza Just Dance se uskuteční už zítra, v pátek 21. prosince od 19 hodin. Jestli máte čas, určitě se jděte na kluky a holky z Budside Crew podívat. Zaplněný sál při premiéře je jasným důkazem, že tohle představení opravdu stojí za to!

Taneční show Just Dance

čtvrtek, 20. prosince 2012, 19:55

Taneční show Just Dance
Taneční show Just Dance

Autoři

Štítky Just Dance, taneční show, Budside Crew, DK Metropol, Malé scéna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.