sobota 6. června 2020 Norbert

Ženy na Dámské jízdě omámila vůně konvalinek

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj byl lásky čas. Květnová Dámská jízda v multikině CineStar se sice neodehrála na prvního máje, ale i přesto se nesla v duchu lásky, pohody a příjemné jarní vůně, o kterou se svými květinami postarala floristka Pavla Kostohryzová.

Již v předsálí se dámy pobavily netradičním servírováním sektu a usmívat se nepřestaly ani při stání dlouhé fronty na kávu, která provoněla celé foyer.

Floristka Pavla Kostohryzová popovídala o vázání svatebních květin. Jaké jsou trendy v barvách, ale i na co si nevěsty mají dávat při výběru květin pozor. Nesprávně zvolená květina jak barvou, tak tvarem může ovlivnit celkový dojem z nevěsty.

Další zajímavosti nám představily svatební koordinátorky Veronika Havlíková a Lenka Smržová. „Je nutné si rozmyslet, zda je dobré unášet nevěstu. Podle našich zkušeností víme, že chybí-li dvě hodiny nevěsta na svatbě, začínají se svatebčané nudit a zábava vázne,“ podělily se o své postřehy.

Také jsme se dozvěděli, že minulý rok bylo uzavřeno 56 tisíc sňatků. Kolik bylo v porovnání s tím rozvodů, už raději dámy neprozradily.

Celkovou atmosféru završila předpremiéra filmu Jedna za všechny, kde jsme v hlavní roli viděli Cameron Diaz, které filmová role byla opět ušita na míru. Dámy v sále doslova řvaly smíchy, taky aby ne, když se hlavní děj točil okolo jednoho záletného muže, proti kterému se spikly tři ženy. Manželka, chytrá milenka a krásná milenka.

Příští Dámská jízda se bude konat 11. června a promítat se bude zajímavý snímek Grace of Monaco.

Štítky Dámská jízda, květen, multikino CineStar, České Budějovice, Jedna za všechny

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.