úterý 21. září 2021 Matouš

Pavel Klíma bude hostem online chatu. Otázky můžete pokládat už nyní

PR článek

V komunální politice působí už od roku 2006, o deset let později se stal zastupitelem Jihočeského kraje a od loňského roku náměstkem hejtmana pro oblast školství, sportu a veřejných investic. To je Pavel Klíma, člen TOP 09 a čtyřka na kandidátce koalice Spolu pro Jihočeský kraj. Ve čtvrtek bude Pavel Klíma od 13 do 15 hodin hostem online chatu. Své dotazy ale můžete pokládat už nyní.

Pavel Klíma bude hostem on-line chatu 16. září od 13 do 15 hodin. Dotazy můžete pokládat už nyní zde.

Pavel Klíma se narodil v Táboře v roce 1971. Na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vystudoval učitelství českého jazyka a výtvarné výchovy. „Sedm let jsem učil na základní škole v Táboře. Od roku 2003 až do loňska jsem v nedalekých Malšicích pracoval jako ředitel místní základní a mateřské školy. Nyní řídím jihočeské školství v pozici náměstka hejtmana,“ popisuje náměstek hejtmana.

Mezi jeho záliby patří malování. Je členem výtvarné skupiny KOSA a také Asociace jihočeských výtvarníků. „Jako aktivní výtvarník jsem připravil několik dobročinných aukcí uměleckých děl na podporu Domácího hospice Jordán v Táboře a působím také jako kurátor Galerie Malšice,“ popisuje.

Do komunální politiky vstoupil v roce 2006, kdy se stal členem malešického zastupitelstva. V něm působí dodnes. od roku 2016 je zastupitelem Jihočeského kraje a po loňských volbách se stal náměstkem hejtmana pro oblast školství, sportu a veřejných investic.

Pavel Klíma je ženatý a má tři děti.


Zadavatel Občanská demokratická strana, zpracovatel TRIMA NEWS s.r.o.

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky online chat, online, chat, Pavel Klíma, TOP 09, politika, volby

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.