pátek 7. května 2021 Stanislav

Psychicky nemocná žena vyhrožovala strážníkům, že je rozmáčkne botou

Psychicky nemocná žena vyhrožovala v pondělí odpoledne v bytě v Českých Budějovicích strážníkům, že je rozmáčkne botou. Křičela, ať jí dají pokoj, že právě porodila pět dětí, řekl v úterý mluvčí městské policie Václav Sup.

Strážníci vyrazili k bytu v ulici V. Volfa v Českých Budějovicích na žádost dispečinku rychlé záchranné služby. Záchranáři jeli k 58leté ženě léčící se s psychickým onemocněním, které se u ní projevuje velmi agresivním chováním, včetně napadání a vyhrožování fyzickou likvidací sousedům. Po příjezdu strážníků na místo a vstupu do domu hlídka objevila otevřené vchodové dveře do bytu.

"Strážníci spatřili uzavřený pokoj. Až po několika výzvách hlídce odpověděl starší ženský hlas, který jim vyhrožoval rozmáčknutím botou, pokud do pokoje vstoupí a ať ženu neotravují, že je teprve pět hodin ráno a ona právě porodila pět dětí," řekl Sup.

Strážníci přivolali i hasiče, kteří museli dveře násilím otevřít. Nemocná žena se před hlídkou uzamkla a odmítala pokoj opustit. Po vyvedení z bytu skončila žena v péči psychiatrů.

Autor: Dobrin Stojcev, Mediafax

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.