Počasí dnes31 °C, zítra26 °C
Pondělí 15. července 2024  |  Svátek má Jindřich
Bez reklam

Psychicky nemocná žena vyhrožovala strážníkům, že je rozmáčkne botou

Psychicky nemocná žena vyhrožovala v pondělí odpoledne v bytě v Českých Budějovicích strážníkům, že je rozmáčkne botou. Křičela, ať jí dají pokoj, že právě porodila pět dětí, řekl v úterý mluvčí městské policie Václav Sup.

Strážníci vyrazili k bytu v ulici V. Volfa v Českých Budějovicích na žádost dispečinku rychlé záchranné služby. Záchranáři jeli k 58leté ženě léčící se s psychickým onemocněním, které se u ní projevuje velmi agresivním chováním, včetně napadání a vyhrožování fyzickou likvidací sousedům. Po příjezdu strážníků na místo a vstupu do domu hlídka objevila otevřené vchodové dveře do bytu.

"Strážníci spatřili uzavřený pokoj. Až po několika výzvách hlídce odpověděl starší ženský hlas, který jim vyhrožoval rozmáčknutím botou, pokud do pokoje vstoupí a ať ženu neotravují, že je teprve pět hodin ráno a ona právě porodila pět dětí," řekl Sup.

Strážníci přivolali i hasiče, kteří museli dveře násilím otevřít. Nemocná žena se před hlídkou uzamkla a odmítala pokoj opustit. Po vyvedení z bytu skončila žena v péči psychiatrů.

Autor: Dobrin Stojcev, Mediafax

Štítky obuv, České Budějovice, Mediafax

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Psychicky nemocná žena vyhrožovala strážníkům, že je rozmáčkne botou  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.