POČASÍ S ALEŠEM: Teploty ve čtvrtek opět porostou, deštník ale mějte stále u sebe

Začátek listopadu byl sice mrazivý, ale v posledních dnech začala rtuť teploměru šplhat opět vzhůru. Dešťové přeháňky ale neustanou.

I dnes v noci jsme zaznamenali teplotní růst. Teplota se pohybovala od 6 do 3 stupňů Celsia a ledovka tak tentokrát vůbec nehrozila, ačkoliv se v noci téměř na celém území objevoval občasný déšť.

Přes den budou teploty opět vyšší, než o den dříve. Minimum bude 8 stupňů, maxima pak kolem 11. V tisíci metrech naměří kolem 5 stupňů.

Slunce se na obloze ani tentokrát nedočkáme. Už od dopoledne bude zataženo až oblačno. Místy se opět dočkáme občasného deště a na horách budou srážky četnější. K večeru však bude oblačnost ustávat a srážek bude postupně méně a méně.

Vítr bude mírný od 3 do 7 metrů za sekundu, ale v nárazech může dosahovat rychlosti až 15 metrů za sekundu.

Pokud budete chtít dešti uniknout, můžete navštívit například Český pohár v Sokolovně na Sokolském ostrově. Více informací o akci se dočtete zde.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Sokolovna

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.