sobota 25. ledna 2020 Miloš

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nepodceňte přípravu na jaro. Nechte si auto zkontrolovat v MP autoservisu ve Vidově

Jaro je za dveřmi, a tak už je nejvyšší čas myslet na přípravu na toto roční období. Ta se netýká jen vašich šatníků, ale i aut. Přezout, případně ještě vykoupat v myčce a hurá do ulic? Někomu to může stačit, avšak jistější je si nechat vozidlo před novou sezonou zkontrolovat od zkušených odborníků, na které narazíte například v Autoservisu Martin Pavel ve Vidově, jenž se specializuje na vozy BMW.

V nabídce autoservisu je kromě mechanické práce výměna tlumičů, olejů, brzd, rozvodů motoru, autoskla, prohlídka motoru, karosářské práce, strojové leštění autolaků, autodiagnostika či příprava a zprostředkování STK a emisí. Zkrátka vše, co je potřeba, aby vaše auto bylo v naprostém pořádku.

MP autoservis má dlouholetou tradici, svým zákazníkům slouží již od roku 1999. „Opravovat auta nás baví. A je to právě vášeň pro auta, která udržela naši pozornost a zálibu v tomto oboru tolik let, a která nám pomáhá se s chutí pouštět do dalších oprav,“ vzkazuje MP autoservis, který naleznete na adrese Vidov 44 a do kterého se dovoláte číslem 724 219 070.

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.