neděle 17. listopadu 2019 Mahulena

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

OC Čtyři Dvory v Českých Budějovicích oslaví narozeniny společně se Šmouly

Obchodní a zábavní centrum Čtyři Dvory oslaví v neděli 26. března narozeniny. Co to pro vás znamená? Že byste si tento termín měli zaškrtnout v kalendáři, protože narozeninová oslava bude stát za návštěvu!

Začne se ve 14 hodin slovem moderátora a už o deset minut později odstartuje klaun Hugo svou balónkovou show. Ve 14:35 vypukne Šmoulí diskotéka a v 15 hodin dostane prostor hudební škola Yamaha. V 16 hodin rozparádí obchodní centrum bubny - zahrají Wild Stick. Že se nejvíce těšíte na krájení dortu? To můžete očekávat v 16:30 hodin. Narozeninová oslava skončí v 17 hodin.

To ale není všechno! Oslava bude mít i doprovodný program. Na místě bude hned několik Šmoulích zón - děti budou jezdit na tříkolkách, vybarvovat, házet míčky na zlobivé Šmouly nebo jen baštit zmrzlinu. Dále budou na místě facepainting a dílny modelování z balónků.

A aby toho nebylo málo... V Cinestaru se bude odpoledne promítat film Šmoulové: Zapomenutá vesnice - od 13:30 a 14:30 hodin. Zkrátka tato oslava bude ve Šmoulím stylu!

Tak v neděli 26. března v OC Čtyři Dvory!

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.