středa 11. prosince 2019 Dana

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově s novými kolekcemi předních návrhářek

MODA Fashion Day[s] vstupuje do svého třetího ročníku. Slavnostnímu galavečeru módních přehlídek v sále Zámecké jízdárny v Českém Krumlově v sobotu 1. dubna budou letos předcházet atraktivní doprovodné programy.

MODA Fashion Day[s] je společenská událost, která představuje současnou módní scénu v České republice. Konfrontace místních aktivit se současnou celorepublikovou i zahraniční módní scénou vytváří zajímavé a divácky velmi přitažlivé téma.Móda se stala samozřejmou součástí umění a životního stylu. 

Bonus program pro držitele vstupenky MODA Fashion Day[s] mile překvapí svou nabídkou. Nenechte si ujít vyjímečné semináře, setkání s inspirativními ženami nebo návštěvu výstavy Barrandovských studií v Klášterech Český Krumlov.

Genius loci Českého Krumlova i večerní program v čele s novými kolekcemi našich předních návrhářek Petry Kociánové a Beaty Rajské jsou tou správnou inspirací pro jarní pohodu!

Více najdete na www.moda-fd.cz.

Soutěž o vstupenky na MODA Fashion Day[s] (1. 4. – 18:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář/čtenářka vyhrát dvě vstupenky na MODA Fashion Day[s]. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do úterý 28. března do 16. hodiny zodpovědět následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.  

SOUTĚŽ SKONČILA!

Svou novou kolekci při MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově představí naše přední návrhářka Beata Rajská. Správně je tedy odpověď B.

Dvě vstupenky na MODA Fashion Day[s] v Českém Krumlově vyhrála Martina Kašpárková. Blahopřejeme!    

PR text

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.