úterý 25. února 2020 Liliana

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jihočeský krajský úřad hledá nového nájemce gastroprovozu v centru Českých Budějovic

Dobrého jídla není nikdy dost a co teprve míst, kde dobře vaří. Pro všechny zájemce o podnikání v gastronomickém sektoru se právě naskýtá skvělá příležitost chopit se provozu jídelen, které nabídnou strávníkům chutnou a cenově rozumnou alternativu obědů k místním restauracím. A to přímo v centru Českých Budějovic.

Jihočeský kraj nabízí k pronájmu prostory určené k závodnímu stravování v centru Českých Budějovic, na adrese U Zimního stadionu 1952/2 a B. Němcové 49/3. Základna pro potenciální strávníky je zde široká, jídelní nabídku využívají kromě zaměstnanců krajského úřadu také zaměstnanci firem z blízkého okolí, důchodci nebo obyvatelé městského centra.

Podmínkou k účasti na výběrovém řízení je zájem o pronájem obou provozů, které budou využívány, a provozování kantýn. Všechny podmínky a informace potřebné k přihlášce je možné najít na úřední desce Krajského úřadu Jihočeského kraje na adrese www.kraj-jihocesky.cz, sekce „Krajský úřad“, rubrika „Úřední deska“, téma „Majetek…“, kde budou vyvěšeny po dobu minimálně třiceti dnů.

PR text

Štítky kraj, úřad, pronájem, gastroprovoz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.