čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Akce v Mateřském centru Máj podpoří dětské pacienty hematoonkologického oddělení

Příjemné s užitečným spojí v sobotu 18. listopadu Mateřské centrum Máj v Českých Budějovicích. Oslavy jeho dvacátého výročí totiž budou zároveň charitativní sportovní akci pro spolek Haima, který už osmnáct let pomáhá dětským pacientům z hematoonkologického oddělení Nemocnice České Budějovice. Celodenní program začíná v 10:00 hodin.

Návštěvníci akce se mohou těšit na celodenní program vedených lekcí nejrůznějšího sportovního zaměření, děti jistě ocení facepainting, necvičící mohou sledovat bohatou nabídku kulturních představení a pro všechny je připraven vánoční trh rukodělných výrobků. Na akci budou přítomni zástupci spolku Haima České Budějovice a tým dětského hematoonkologického oddělení Nemocnice České Budějovice, kteří budou zájemcům k dispozici ohledně problematiky hematoonkologických onemocnění a fungování uvedeného spolku. 

Všichni vystupující vystupují bez nároku na honorář a veškerý výtěžek bude pořadatelé věnují spolku Haima České Budějovice, který bezplatně již osmnáct let vedou maminky bývalých i současných dětských pacientů dětského hematoonkologického oddělení českobudějovické nemocnice. 

Autoři | Foto mc-maj.com

Štítky Mateřské centrum, charita, akce, Haima, nemocnice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.