úterý 22. září 2020 Darina

Zoo v Hluboké se promění v pohádku. Obsadí ji rozmanitá stvoření i bytosti ze světa zvířat

I v letošním roce si nejen pro malé návštěvníky připravila Jihočeská zoologická zahrada v Hluboké nad Vltavou Večerní pohádkovou zoo. Tentokrát si budete moci užít dokonce dvojitou porci. Na pohádkovou zoo se totiž můžete těšit hned ve dvou prázdninových termínech. První je už ve středu 4. července a druhý bude v pátek 17. srpna. Brána zoo se pro oba zmíněné termíny otevře v 19 hodin a návštěvníci se zde budou moci ponořit do pohádkové atmosféry až do desáté hodiny večerní.

V letošním roce zavítá do Jihočeské zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou při Večerní pohádkové zoo na třicet pohádkových postav. Budou zde například čarodějnice, královská rodina, mlynář, kovář, lesní žínky, vodníci a dokonce připlují i piráti.

V hlubocké zoo samozřejmě kromě různých pohádkových stvoření návštěvníci uvidí i spoustu bytostí ze světa zvířat. Ve večerních hodinách se vám poštěstí zahlédnout i zvířata, která byste aktivní přes den nezahlédli. A to není vše, o zábavu se navíc postará hudební skupina Maxa Band a nebude chybět ani výtvarný koutek pro děti. Také zde bude vyhlášen vítěz fotografické soutěže, která je stále v plném proudu a do konce června se můžete zapojit i vy. Přijďte si užít tajemnou atmosféru večerní zoo v pohádkových kostýmech. Proč čekat na halloween, když kostýmová zábava je tu pro vás již o prázdninách. 

Předprodej vstupenek na Večerní pohádkovou zoo do Hluboké nad Vltavou byl již zahájen, lze je zakoupit na pokladně hlubocké zoo nebo také na předprodejním portálu CB systém. Pro rychlejší odbavování návštěvníků budou posíleny pokladny a v případě potřeby bude uvolněn i větší počet parkovacích míst.

Více informací lze najít na webu Zoo Hluboká.

Tisková zpráva

Štítky Zoo Hluboká nad Vltavou, pohádková zoo, večerní prohlídka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.