pátek 5. června 2020 Dobroslav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Mirotice se promění v pohádkový a hudební ráj

Už popatnácté se letos 10. a 11. srpna ostrov u Dolejšího mlýna v Miroticích u Písku promění v pohádkový a hudební ráj. Zábavu si užijí nejenom děti, ale také všichni dospěláci, kteří jsou snílci a chtějí se vrátit do dětských let, alespoň na dva dny.

Festival bude slavnostně zahájen v pátek 10. srpna od 13 hodin a potěší všechny milovníky loutek, divadla, hudby, baletu, nového cirkusu, výtvarného i jiného umění a hlavně kvalitní zábavy.

Organizátoři lákají například na jedinečné Divadlo Víti Marčíka, Divadlo DNO, Divadlo Klauniky, Divadlo Já to jsem, Divadlo Harmonika, Divadlo Buřt, Divadlo Krapet, Mirotický divadelní spolek I TOTO a ještě na „nový cirkus“ Bratři v tričku.

Na hudebním pódiu vystoupí Cirkus ponorka, Petr Lüftner, Simple Muffin, Mr. Loco a vycházející hvězda české hudební a herecké scény, textař, písničkář, herec a stand–up komik Vojta Záveský, alias Vojtaano. Letos na festival zavítá i legendární zpěvák, skladatel a hráč na klávesové nástroje Lešek Semelka a jeho kapela S.L.S.

Během festivalu bude probíhat různorodý umělecký i sportovně-relaxační doprovodný program. Připomeneme také významné výročí „Sto let od založení Československa“. Tuto událost připomene výtvarná soutěž a výstava „Československo, aneb stoleté srdce pohádkové Evropy“. Sobotní doprovodný program okoření stylová prvorepubliková módní přehlídka "Jen pro ten dnešní den".

V případě vysokých teplot ožije vodní fontána místních hasičů, která dokáže i z tropického ostrova vyčarovat osvěžující oázu dobré nálady.                                                                                                                       

PR text

Štítky Mirotice, Mirotické setkání, festival, hudba, kultura

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.