Počasí dnes26 °C, zítra25 °C
Úterý 25. června 2024  |  Svátek má Ivan
Bez reklam

FOTO/VIDEO: Pojďme pomoci dobré věci! Lidé ze Společně pro děti potřebují nový web, přispět můžete i vy

Olomoucká organizace Společně pro děti o.p.s., která dlouhodobě pomáhá znevýhodněným rodinám a dětem v rozvoji, chce spustit webové stránky, které umožní široké veřejnosti pomoci konkrétním dětem. Finance na vytvoření nového webu hledají pomocí portálu Hithit.

Více informací najdete na oficiálních stránkách kampaně.

V pátek 22. 3. se na crowdfundingovém serveru Hithit objevil projekt, označený jako Web, který pomáhá dětem. Tým neziskové organizace Společně pro děti se snaží získat peníze na vytvoření webového portálu, kde by měl mít každý možnost splnit přání konkrétnímu dítěti. Jediným kliknutím by tak mohl návštěvník přispět například na lyžařský kurz, pravidelný kroužek, tábor nebo školní potřeby. Jestliže se podaří vybrat na Hithitu peníze, vznikne jedinečná platforma, prostřednictvím které lze podpořit až stovky dětí ročně.

Crowdfunding je způsob hromadného financování, který umožňuje lidem přispět libovolnou částkou na vznik projektu a výměnou získat symbolickou odměnu. Společně pro děti nabízí například placky, náramky či originální obrázky od dětí. Cílová částka, kterou je potřeba vybrat, činí 50 000 Kč.

„Prostřednictvím naší práce se snažíme zabránit sociálnímu vyloučení děí ohrožených chudobou či jiným handicapem. Pomáháme nejčastěji formou pravidelných kroužků, školních exkurzí, zakoupení sportovního a zdravotního vybavení nebo často jen příspěvkem na školní divadlo. Odměnou nám je dětský úsměv a malovaný obrázek,“ dodává tým Společně pro děti. 

Tisková zpráva

Štítky Společně pro děti, web, video, příspěvěk, hithit

FOTO/VIDEO: Pojďme pomoci dobré věci! Lidé ze Společně pro děti potřebují nový web, přispět můžete i vy  |  Společnost  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.