sobota 1. října 2022 Igor

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Veleúspěšná Sněhurka se v listopadu vrátí do Budějc

PR článek

Muzikál Sněhurka na ledě, který měl premiéru v říjnu 2018 a vyprodal 11 největších hal v České republice, se vrací do čtyř měst. České Budějovice budou jedním z nich.

Ledová show Sněhurka na ledě s budějovickým rodákem Tomášem Vernerem v hlavní roli prince a pod vedením proslulého slovenského režiséra Jaro Moravčíka naplnila ambice, které do ní tvůrci vložili. Muzikál okouzlil diváky všech věkových kategorií a je tedy zřejmé, že obrovský zájem je i o letošní podzimní turné.

Diváci oceňují nejen skvělé výkony krasobruslařů, nádherné kostýmy, vzdušnou akrobacii a živou hudbu, ale také písně, které složil Vašo Patejdl a vtipné texty Václava Kopty. Sněhurku, které propůjčila svůj hlas Dara Rolins, tančí několikanásobná mistryně České republiky Ivana Buzková a prince v podání mistra Evropy Tomáše Vernera nazpíval David Gránský. Role holoubků se zhostil polský taneční pár Natalia Kaliszek a Maksym Spodyriev, který na nedávném mistrovství Evropy obsadil pátou příčku a na mistrovství světa v Japonsku byl jedenáctý. Dechberoucí světelné a zvukové efekty zajistil Stanislav Kušík, který má za sebou mnoho let úspěšné práce na mezinárodních show světové úrovně.

Muzikál, který byl diváky skvěle přijat napříč republikou, už vidělo přes 50 000 lidí. Po několikaměsíční přestávce míří na podzim do Polska, kde se představí ve Varšavě, Gdaňsku, Katovicích a Lodži a na Slovensko, kde zahraje v Bratislavě a v Košicích. V České republice se vrátí do čtyř měst – 20. října do Zlína, 3. listopadu do Pardubic, 23. listopadu do Českých Budějovic a tečkou za podzimním turné 2019 bude Třinec 14. prosince.

Více informací naleznete na webu nebo na Facebooku.

Štítky muzikál, kultura, Sněhurka

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.