pátek 29. května 2020 Maxim

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Rádi komunikujete a máte chuť učit se nové věci? Společnost Conectart nabízí práci v novém budějckém call centru

Jste komunikativní, máte rádi práci s lidmi a zajímáte se o mobilní telefony, počítače a připojení k internetu? V tom případě by vás mohla zajímat pracovní nabídka společnosti Conectart, která hledá nové kolegy pro zákaznickou linku společnosti Vodafone v Českých Budějovicích.

Co by bylo náplní vaší práce? Řešení zákaznických požadavků, nastavování, rozšiřování a změny služeb, práce s interními systém… Je třeba, abyste měli komunikační dovednosti, hlasový projev bez logopedických vad a chuť učit se nové věci.

Nástupní mzda je 18 500 korun, k tomu systém propracovaných provizí (Ø 6 000 Kč/měsíc). Společnost nabízí spolupráci na HPP, DPP, DPČ i zkrácený úvazek.

Počítat můžete i s celou řadou benefitů, jako jsou například stravenky v hodnotě 100 Kč, multisport karta, výhodné mobilní tarify, pětitýdenní dovolená, flexibilní začátek a konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, slevy a extra nabídky od CK Fischer či příspěvky na mobilní telefon.

Za zmínku stojí i zázemí stabilní investiční skupiny KKCG, příjemné a moderně vybavené pracoviště, a co je bezesporu velmi důležité – přátelský kolektiv, který je utužován celou řadou firemních akcí.

Vzdělání není podstatné a práce je vhodná pro absolventy. Veškeré informace naleznete ZDE. Životopisy mohou zájemci posílat na ludmila.blahnova@conectart.cz.

PR text

Štítky Conectart, call centrum, práce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.