sobota 14. prosince 2019 Lýdie

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Budějcká teplárna hledá nového junior administratora

Hledáte zaměstnání? Možná vás zaujme nabídka českobudějovické teplárny. Ta má volné místo na pozici junior administrator. Nástup je možný ihned.

Junior administrator zajišťuje chod, správu a údržbu sítí, serverů a koncových stanic zákazníků, včetně interních systémů. Podporuje a školí ostatní zaměstnance. Náplní jeho práce je také monitoring, zálohování a řešení technických problémů, komunikace s dodavateli a další.

Teplárna na tuto pozici požaduje, aby měl zájemce středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, základní znalosti práce s počítačem, řidičský průkaz skupiny B, umění pracovat samostatně i v týmu a ochotu a chuť učit se novým věcem.

Za tuto pracovní pozici nabízí teplárna finanční ohodnocení až 40 tisíc korun, možnost specializace a profesního vzdělání, práci se špičkovou technologií, pružnou pracovní dobu. Benefity jsou stravenky, telefon, vzdělávání, pět týdnu dovolené nebo flexipasy.

Kompletní informace najdete na webových stránkách Teplárny. Své životopisy a motivační dopisy můžete zasílat do 11. listopadu k rukám paní Kateřiny Filipové na email filipova@teplarna-cb.cz, telefon: 389 003 320.

PR text

Štítky Teplárna, České Budějovce, nabídka práce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.