sobota 19. září 2020 Zita

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Užijte si letošní Vánoce s Druhou jakostí

Přemýšlíte každoročně, co dát komu k Vánocům? Jak ušetřit a přitom potěšit? Zkoušeli jste už nakoupit na 2jakost.cz? Nejedná se o poškozené ani druhojakostní zboží, nýbrž o mírně pomačkané krabice s úplně novým obsahem uvnitř! To vše navíc s dvouletou zárukou, takže se opravdu nemusíte bát nějaké té kulišárny.

Na výběr máte z velkých i malých domácích spotřebičů, elektroniky, bytového textilu, zahradních pomocníků a podobně. Pokud nevěříte, tak přijďte navštívit prodejnu 2jakost.cz na zcela nové adrese, kde sídlí jak větší a modernější sklad, tak také prodejna 2jakost.cz (Nemanická 5 - areál Řempo, České Budějovice). To vše za bezkonkurenčně nejnižší ceny na trhu. Nevěříte?

Vše si můžete na vlastní oči prohlédnout, rozhodnout se na místě a případně také koupit.

Aby vaše nakupování bylo co nejvýhodnější, nabízí prodejna do 20. listopadu 15% slevu úplně na vše! Stačí na prodejně zahlásat slevový kód: DRBNA15 a sleva je vaše!

Doporučujeme sledovat 2jakost.cz i online na Facebooku nebo Instagramu, kde se vždy v ten pravý čas dozvíte o všech slevových akcích typu výprodeje, Black Friday či narozeniny.

Tak kdo si nenechá tyhle skvělé akce ujít?

PR text

Štítky 2jakost, obchod, elektro, novinka, České Budějovice

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.