neděle 29. listopadu 2020 Zina

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Dopravní podnik dělá lidem radost

Dopravní podnik v tomto roce budějčáky potěšil literárním trolejbusem i punkovým koncertem. Připravil pro veřejnost více jak deset akcí.

Dopravní podnik města České Budějovice si v roce 2019 pro veřejnost připravil desítku akcí. Kromě těch tradičních, jako je Halloweenská či Mikulášská jízda, byl letos repertoár eventů doplněn o punkový koncert či slavnostní vydání knihy.

Rok 2019 se pomalu chýlí ke konci a spolu s tím přichází období přemítání nad uplynulým časem a událostmi, které se během něj odehrály. Každoroční bilancování se netýká pouze lidí, ale i firem a institucí.

Pokud by se Dopravní podnik tímto způsobem poohlédnul, ke zpětnému zhodnocení by toho opravdu neměl málo. Celý rok se nesl v duchu oslav 110. výročí fungování městské hromadné dopravy, které s sebou přinesly nejednu zajímavou akci.

Rok 2019 v duchu lásky odstartovaly valentýnky. Kdokoliv chtěl svému milovanému, ať už manželovi, přítelkyni, nebo třeba babičce poslat vzkaz, mohl tak učinit prostřednictvím reklamních ploch MHD. V dubnu si na své přišli milovníci literatury. Dopravní podnik již tradičně podpořil festival Literatura žije!, v rámci kterého vypravil trolejbus obsazený spisovateli, básníky a muzikanty, kteří svým umem zpestřili jízdu nejednomu Budějčákovi.

Na seznamu úspěšných akcí nemůže chybět ani Velikonoční zelená nás baví či květnová Majálesová jízda, skrze kterou v roce 2019 Dopravní podnik podpořil největší studentskou akci v našem městě, a při které se díky uskupení Youthfull indiscretion, Sorry Holka a Prášku proti Blbosti nikdo nenudil.

Jednou z organizačně nejrozsáhlejších akcí byl den otevřených dveří, který pro Budějčáky každoročně představuje nejen možnost prozkoumat zákoutí dopravního podniku, ale i možnost zhlédnout celou řadu rozmanitých vystoupení od simulovaného zásahu Policie Čr, až po bubenickou show.

Následně proběhly v Českých Budějovicích hned dva koncerty. Zatímco koncert Punk in Depo, v rámci kterého zazářily hvězdy Visací zámek a Vypsaná fixa, proběhl zcela pod taktovkou Dopravního podniku, na v pořadí již osmém utajeném koncertu pořádaném Jihočeským divadlem, měl tu čest spolupracovat a dopravit jeho návštěvníky do výjimečných prostorů nové výrobní haly pivovaru Budějovického Budvaru.

V průběhu listopadu a prosince pro menší cestující DP uspořádal strašně strašidelnou halloweenskou jízdu, vypravil po čertech dobrý mikulášský autobus a následně navodil tu pravou vánoční atmosféru koledami v MHD.

A jak se rok chýlil ke konci, vrcholily i oslavy 110 let úspěšného fungování městské hromadné dopravy, které Dopravní podnik oslavil vydáním neobyčejné knihy Linka 110. Dané dílo, do kterého se zapojilo dvacet uznávaných autorů, je k dostání na informačním centru v Mercury a v Turistickém centru na náměstí.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

PR text

Štítky Dopravní podnik, rok 2019, ohlédnutí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.