neděle 27. září 2020 Jonáš

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Jihočeši přišli s jedinečným řešením, jak snížit riziko přenosu virové nákazy a Nákupní centrum Géčko je u toho

Během třech měsíců vyvinuli, vyrobili a uvedli do provozu modulární systém dezinfekčních rámů NoVirusActive s unikátní dezinfekční látkou No19, která působí na přírodní bázi a je pro člověka zdravotně zcela bezpečná. Dezinfekce obsahuje vysoce účinnou aktivní látku, kterou využívá náš imunitní systém a téměř okamžitě zničí 99,9% nebezpečných virů a bakterií.

Dezinfekce je zcela bezpečná pro použití na celém těle, nezanechává žádné stopy na těle ani oblečení a navíc má příjemnou svěží vůni.

Díky tomu, že se firma zabývá vývojem a výrobou ekologicky šetrných dezinfekčních a čistících prostředků již řadu let, využila svého know how a zkušeností s vývojem dezinfekce šetrné pro člověka a přírodu a dokázala přijít s certifikovaným řešením v rekordně krátkém čase. (Certifikováno v EU i ČR.)

Dezinfekční rámy NoVirusActvive tak již pomáhají chránit návštěvníky veřejných prostor, zaměstnance a celé firmy před šířením virové nákazy.

První obchodní centrum v Česku, kde si můžete tuto českou inovativní technologii vyzkoušet je Nákupní centrum Géčko České Budějovice.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo53 čtenářů

PR text

Štítky vir, nákaza, dezinfekce, rám

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.