sobota 28. května 2022 Vilém

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Náměstí v sobotu oživí Street Floorball League, celkem nastoupí 24 týmů

PR článek

Český florbal v roce 2018 nastartoval u příležitosti Mistrovství světa ve florbale 2018 sérii letních open air turnajů Česká pojišťovna Street Floorball League, která nabídla 12 turnajů, a kde si hráči ve vybraných městech vybojovali postup na finálový turnaj, který se odehrál přímo v O2 areně při MS. V roce 2019 projekt pokračoval s názvem Street Floorball League dalšími 6 turnaji (celkem 851 hráčů ze 138 týmů). I přes počáteční nejistotu s ohledem na pandemii koronaviru a omezení s tím spojená nyní probíhá třetí ročník Street Floorball League.

I letos se mohli přihlásit do společné kategorie muži, ženy i smíšené týmy s pěti až deseti hráči, kteří jsou starší 15 let a v uplynulé sezóně 2019/2020 nenastoupili v Superlize, případně 1. lize mužů. U žen žádné omezení neplatí. Utkání se hrají ve formátu 3 na 3 bez gólmanů na malé branky. Místa konání–Ostrava, Karlovy Vary, Brno, České Budějovice, Plzeň a Pardubice.

Mimořádnou atmosféru přináší českobudějovické prostředí historického centra. Na Náměstí Přemysla Otakara II.  nastoupí 24 týmů již tuto sobotu. Začátek je v půl jedenácté. Finálové boje jsou očekávány kolem šesté hodiny. O doprovodný program a soutěže nejen pro děti se postará spolupořádající klub FBC Štíři ČB, free wifi zajistí T-Mobile, čepovat se bude Holba, hladové krky nasytí mobilní catering. 

Ohodnoť článek

Štítky florbal, náměstí, České Budějovice, Street Floorball League

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.