pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Globus začal přijímat stravenky. Na jeden nákup akceptuje až tisícovku

V Globusu České Budějovice, stejně jako v ostatních hypermarketech Globus, lze od začátku listopadu zaplatit nákup stravenkami. Přitom výše stravenek na jeden nákup, kterou nyní pokladny hypermarketů akceptují, je v ČR neobvykle vysoká - 1000 korun. Doposud zákazníci měli možnost hradit stravenkami jídlo v restauracích a kavárnách hypermarketů.

Globusu lze nyní u běžných pokladen platit nákup do výše 1000 korun papírovými nebo elektronickými stravenkami Edenred, Up Chèque Déjeuner a Sodexo. Za stravenky je možné pořídit potraviny a nealkoholické nápoje.

Rozhodli jsme se k této změně, abychom vyhověli zákazníkům. V tuto chvíli není tak velké množství míst, kde lze stravenky uplatnit. Přitom víme, že u nás zákazníci dělají velké nákupy, aby si doma uvařili. Proto jsme se rozhodli k akceptování nebývale vysoké hodnoty stravenek. Z jejich hodnoty můžeme zákazníkům vrátit 20 korun v hotovosti,“ řekla Lutfia Volfová, tisková mluvčí společnosti Globus s tím, že stravenky nelze uplatnit na samoobslužných a Scan&Go pokladnách.

Zavedením stravenek chtěl Globus především vyjít vstříc svým zákazníkům. „Věděli jsme, že je o to zájem. Navíc se teď kvůli uzavření restaurací mnohým stravenky doma hromadí. Stravenky mají platnost jen do konce roku a naši zákazníci alespoň budou moci nakupené stravenky využít,“ dodává Volfová.

Globus stravenky akceptuje dlouhodobě při nákupu jídel ve své restauraci. Ta je nyní z vládního nařízení sice zavřená, ale přímo na prodejní ploše má Globus v nabídce mnoho hotovek, které mohou zákazníkům usnadnit život v době, kdy hodně času tráví doma.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Globus, stravenky, novinka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.