čtvrtek 17. června 2021 Adolf

Máš na to být policistou? Tak přijď a zaregistruj se

PR článek

Uvažuješ o možnosti stát se policistou, vyzkoušet si policejní testy a prověřit svoji fyzičku? Tak přijď na náborový workshop, který pořádají jihočeští policisté 17. června a vyzkoušej si, jestli máš na to být policistou.

Jihočeští policisté zvou všechny zájemce o práci u Policie České republiky do areálu Sportovního klubu České Budějovice. Policisté opět připravili náborový workshop pod heslem „Hledáme tě! Máš na to, stát se policistkou či policistou, jen si to pojď s námi vyzkoušet!“. Co to znamená? 

Personalisté a policisté jihočeského policejního ředitelství připravili s policejními instruktory pro všechny zájemce fyzické přijímací testy a také „zkrácený“ psychologický pohovor.

Kdo by tedy uvažoval o zajímavé a náročné práci policisty si může v den workshopu 17.  června 2021 vyzkoušet, co by ho při přijímacích testech čekalo. Velkým benefitem pro všechny je pak certifikát, který obdrží ten, kdo fyzické testy zvládne. Certifikát je platný jeden rok a ten kdo by se o práci policisty ucházel tak bude mít jednu část přijímacích testů splněnou. Policisté z terénu také přistaví policejní vozidla a zájemci se přímo sloužících policistů můžou zeptat, co reálně policejní práce obnáší a co umí používaná technika. 

Každý kdo bude chtít workshop navštívit, se musí předem personalistům registrovat na email: krpc.workshop@pcr.cz, následně obdrží podrobnější pokyny. V areálu sportovního klubu je pak sraz v 08:30.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky policie, nábor, workshop, práce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.