čtvrtek 29. července 2021 Marta

Díky benefičnímu volejbalovému turnaji se pro Bazalku vybralo téměř 200 tisíc

V sobotu 12. června se v areálu Beach Service arény na sídlišti Vltava uskutečnil jubilejní 10. ročník benefičního turnaje v plážovém volejbale smíšených trojic pro Centrum BAZALKA. Letos se se účastnilo 24 týmů a Centrum BAZALKA získalo celkem 192 050 korun.

Benefiční beach volejbalový turnaj má již mnohaletou tradici, kterou založila známá českobudějovická zpěvačka a patronka Centra BAZALKA Martina Pártlová spolu s Jardou Hrubým.

Po celý den bylo pro hráče zajištěno občerstvení. Startovné ve výši 1500 korun za tým bude v plné výši použito na pokrytí nákladů poskytování fyzioterapie klientům Centra BAZALKA. Svůj tým postavili i hráči HC Motor, kterým přišel fandit další patron Centra BAZALKA, hokejová legenda Aleš Kotalík. „Když jsem skončil v NHL a vrátil se do Čech, bylo pro mě samozřejmostí pokračovat v podpoře charitativních projektů. S Centrem BAZALKA spolupracuji již 10 let, jsem rád, že můžu přispět k jeho podpoře,“ řekl.

„I v dnešní nelehké době nás naši partneři z řad sociálně zodpovědných firem v Českých Budějovicích podrželi, aby přispěli na zajištění zázemí pro hráče a vůbec pro celou akci,“ říká jedna ze zakladatelek Centra BAZALKA Martina Koudelková. „Velice si vážíme toho, že se náš stacionář těší podpoře veřejnosti a lidem není péče o postižené děti lhostejná.“

„Dává nám velký smysl spojit charitativní akci se sportovní událostí – sportovci obecně velice dobře chápou význam rehabilitace a myslíme, že je zahřeje právě i ten pocit, že přispívají na fyzioterapii našich klientů,“ dodává Martina Koudelková. „Jsme velice rádi, že akce se účastnilo hodně týmů, všichni hráči předvedli úžasné výkony.“

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Tisková zpráva

Štítky beach volejbal, Bazalka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.