úterý 21. září 2021 Matouš

Den s Integrovaným záchranným systémem. Policie zve k lipenské přehradě

Už tuto sobotu, 18. září se od 10 do 15 hodin uskuteční Den s Integrovaným záchranným systémem. U lipenské přehrady v areálu Království lesa předvedou jihočeští policisté s ostatními členy IZS ukázky práce, ale i prohlídku techniky.

„Jihočeští policisté zvou všechny obyvatele i návštěvníky našeho krásného kraje k Lipenské přehradě k areálu Království lesa a Stezce v korunách stromů. Společně s dalšími partnery z Integrovaného záchranného systému se rozhodli, jako již tradičně, zpestřit dětem začátek školního roku a připravili den plný ukázek práce policistů i záchranářů,“ popisuje policejní mluvčí Jiří Matzner

Návštěvníci si budou moct na Lipně prohlédnout hasičskou, policejní a další techniku. V spolupráci s partery z Besipu a Českého červeného kříže připravili policisté také soutěže a dárky pro děti.

„Kdo by se z dospěláckých návštěvníků nudil, může navštívit stan policejních personalistů a vyptat se co všechno obnáší policejní práce a získat informace, jak se stát policistou,“ dodal Matzner.

Ohodnoť článek

Tisková zpráva

Štítky Den s Integrovaným záchranným systémem, Lipno, Království lesa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.