středa 21. října 2020 Brigita

Vyhledávání

Nalezené články: "Království lesa"

Hasiči, policisté a záchranáři představí svou práci. Království lesa ovládne Integrovaný záchranný systém

Novodobí hrdinové – hasiči, policisté a záchranáři představí svou práci v sobotu 5. září na prostranství u Království lesa na Lipně. Chystá se totiž jedna z nejoblíbenějších akcí podzimu, a tou je Den s Integrovaným záchranným systémem.

Soutěžte s Ternem a vyhrajte vstupenky na Stezku korunami stromů

Supermarket Terno připravil pro své zákazníky soutěž. Výherci mohou získat 15 rodinných poukazů na Stezku korunami stromů a vstup do Království lesa. Podmínkou je nákup za alespoň 700 korun. Soutěž probíhá celé léto a výherci budou losování 1. září.

V jižních Čechách je zájem o památky, ubylo vodáků

Provozovatelé penzionů i hotelů v jižních Čechách měli v červenci plné kapacity. Velký zájem byl rovněž o památky či atrakce pro děti. Přes 90 procent návštěvníků tvořili Češi. Meziroční pokles o pětinu zaznamenala Ingetour, největší vodácká...

Skiareál Lipno ukončí sezonu příští víkend

Velká jihočeská lyžařská střediska už plánují konec sezony. Skiareál Lipno například naposledy spustí lanovky příští víkend. Na Zadově zatím zvažují, kdy ukončí provoz, ale rozhodně nepočítají s tím, že by sjezdovky byly otevřené do Velikonoc.

Českokrumlovský zámek přilákal v červenci přes osmdesát tisíc lidí

Hrad a zámek Český Krumlov přilákal v červenci více než osmdesát tisíc lidí, meziročně o několik tisíc návštěvníků více. Také Národní park Šumava očekává o něco více turistů než loni. Návštěvnost srovnatelnou s loňskem hlásí společnost Lipensko, pod...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Království lesa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Království lesa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.