čtvrtek 19. května 2022 Ivo

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Nenechte inflaci sežrat vaše úspory. Nový investiční butik v Budějovicích

PR článek

Inflace se neptá, jestli je nový nebo starý rok. Ujídá z našich úspor každý den. Co v roce 2021 stálo stovku, dnes stojí skoro sto deset. Nenechte se a investujte. CYRRUS otevírá v lednu pobočku v Českých Budějovicích v Business Centru Piano na Lidické třídě.

„Nejsme finanční poradci, kteří by se vám snažili prodat životní pojištění,“ říká Vojtěch Borovka, zakladatel pobočky v Českých Budějovicích. „Naší specializací jsou investice v nejširším možném slova smyslu. 25 let zkušeností na finančním trhu a 48 miliard ve správě dokazuje, že jsme v tom dobří.“

Každý investor je jiný, a to se nám líbí

Někdo si chce investice řídit sám, někdo to raději nechá na odbornících. Někdo chce investovat dlouhodobě, někdo vyhledává investice kratší. Proto CYRRUS funguje v několika navzájem se doplňujících režimech. Jak investovat s CYRRUS si můžete přečíst zde.

„Čím se odlišujeme od ostatních, jsou určitě investiční certifikáty. Troufáme si tvrdit, že v nich nemáme na českém trhu konkurenci. Můžete u nás nakoupit ale i jednotlivé akcie, dluhopisy, ETF fondy, nemovitostní fond kvalifikovaných investorů, či aktivně řízené nebo pravidelné investice. Můžete si investici vybrat sám a pouze nás využít jako zprostředkovatele nebo Vám sestavíme investiční portfolio na míru,“ říká Vojtěch Borovka.

A co všudypřítomný strašák inflace?

„Snažíme se zkrátka o to, aby každý potenciální investor, od nejmenšího střadatele až po instituce typu měst či obcí, měl důvod s námi vést dialog. Know-how na to máme. A inflace? Té se skutečně nebojíme. Naopak, hledáme v ní příležitosti. Naše produkty jsou koncipovány tak, aby dokázaly zaujmout jakýkoliv typ klienta a reagovat na jakoukoli situaci, třeba i stagnaci či pokles celého trhu,“ konstatuje Vojtěch Borovka.

„Přijďte za námi a společně najdeme řešení, které vám bude doopravdy vyhovovat. A pokud upřednostňujete telefonickou či e-mailovou komunikaci, napište nám na budejovice@cyrrus.cz nebo zavolejte 538705769. Těšíme se,“ uzavírá Vojtěch Borovka a zve do Business Centra Piana na Lidické třídě.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Investice, Inflace, Peníze, Investování, Finance

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.