sobota 13. srpna 2022 Alena

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

V Krumlově u řeky vedle pivovaru vzniká nová relaxační zóna Náplavka

PR článek

Na břehu Vltavy v centru Českého Krumlova vzniká nové místo k odpočinku a trávení času s přáteli. Bistro Náplavka je umístěné hned vedle areálu pivovaru mezi řekou a Pivovarskými zahradami na travnaté ploše přímo u řeky, je tedy snadno dostupné jako únik od přelidněného a rozpáleného města.

„Doufáme, že se proto brzy stane vyhledávaným místem odpočinku pro Krumlováky, pro které v současné době ve městě takové místo podle nás schází,” uvedli majitelé. 

Autoři projektu se nechali inspirovat vyhlášenou pražskou náplavkou a obecně náplavkami v mnoha evropských městech, kam lidé chodí na procházku zakončenou drinkem, zrelaxovat se a pobavit s přáteli. Součástí příjemné chillovací zóny bude kromě designového Citroënu také stolové sezení, sedací pytle a další prvky pro vytvoření dokonalé pohody.

Náplavka přichází s moderními gastronomickými trendy v podobě domácích hranolek, ale také lidmi oblíbenými variacemi hotdogů jak v masové, tak vegetariánské verzi. Do nápojové nabídky můžeme zařadit výborná výběrová vína, čepované pivo, prosecco a samozřejmě kvalitní kávu. „Necílíme na konkrétní skupinu zákazníků, věříme, že si u nás každý najde to své,” doplnili majitelé a dodávají, že po dobudování potřebného zázemí by Náplavka měla fungovat celoročně.

Kromě dobrého jídla a pití se na Náplavce můžete těšit na letní kulturní program formou koncertů a divadelních představení v příjemném prostředí pod širým nebem s řekou Vltavou jako dokonalou kulisou.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Český Krumlov, relaxační zóna, Náplavka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.