Počasí dnes-1 °C, zítra-3 °C
Sobota 2. prosince 2023  |  Svátek má Blanka
Bez reklam

Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v krajském městě

Další tvrdý úder zasadili kriminalisté distributorovi drog v Českých Budějovicích. Při opatření zaměřeném na uživatele, výrobce a distributory drog uvízl v síti českobudějovických kriminalistů 37letý muž. Ten se rozhodl, že si na své živobytí opatří finanční prostředky nelegální cestou.

 V době od ledna loňského roku do dubna roku letošního, na území teritoria českobudějovického okresu, v nejméně 50ti zjištěných případech, prodal dalším osobám drogu pervitin. Pervitin se mu však stal osudným.

Včasným zákrokem tak kriminalisté podezřelému muži zabránili v páchání další trestné činnosti. Od včerejšího dne čelí 37letý muž trestnímu stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.V případě prokázání viny hrozí podezřelému muži trest odnětí svobody v délce trvání jednoho roku až pěti let.

Zdroj: PČR JČK

Štítky droga, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Úspěchem skončila akce zaměřená na výrobce a distributory drog v krajském městě  |  Zprávy  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.