úterý 25. února 2020 Liliana

Jihočeským krajem projede nadměrný náklad. Policisté žádají řidiče o ostražitost

Napříč čtyřmi kraji pojede od středy 7. února do pátku 9. února nadměrný náklad vezoucí mostní dílce. Doprovázet ho budou jihočeští dopravní policisté ve spolupráci s kolegy z Vysočiny. Řidiči by se proto měli mít na pozoru.

Dvě vozidla o délce 45 metrů a 34 metrů vyjedou z jihomoravské metropole dnes, ve středu 7. února, ve 22 hodin. Náklad pojede po přivaděči na dálnici D1. Odtud po silnici II/602, I/23 a II/602 na Velké Meziříčí, Jihlavu, Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Stráž nad Nežárkou.

Po plánované zastávce budou auta pokračovat v cestě od 21 hodin ve čtvrtek 8. února. Po silnici I/34 vyrazí ze Stráže nad Nežárkou, na Třeboň, Lišov a České Budějovice. Odtud po silnici I/20 na Písek, Nepomuk a dálnici D5, přes kterou pojedou k hraničnímu přechodu Rozvadov do Německa.

„Dopravní policisté budou náklad doprovázet společně s osvětleným vozidlem přepravní služby po celou dobu, takže nadměrný náklad bude dobře označen. Přesto žádáme všechny řidiče, kteří by měli náklad míjet, o ostražitost a shovívavost při zastavování či sjíždění mimo komunikaci,“ dodává policejní mluvčí Milan Bajcura.

Autoři | Foto Youtube

Štítky nadměrný náklad, převoz, policie, doprava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.