úterý 9. srpna 2022 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "nadměrný náklad"

VIDEO: Jihočeským krajem projel nadměrný náklad. Měřil 23 metrů

Jihočeským krajem projel o uplynulém víkendu nadměrný náklad. Těžká technika dlouhá 23 metrů a široká sedm metrů cestovala přes Jindřichův Hradec a České Budějovice. Transport byl podle policie bez komplikací.

O víkendu projede krajem nadměrný náklad. Doprovodí ho policie

Během soboty a neděle projede Jihočeským krajem nadměrný náklad. Jeho dopravu z Třeště do Hněvkovic doprovodí policie. Náklad pojede hlavně po silnicích první a druhé třídy, řidiči v některých místech trasy musí počítat s omezením.

Přes Budějce projede v noci nadměrný náklad

Přes Jihočeský kraj v noci projede nadměrný náklad. Jedná se o dvě soupravy, které pojedou z Prachatic směrem na Dolní Dvořiště. Na jejich cestě je budou doprovázet dopravní policisté z Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, Odboru služby...

Jihem Čech projede nadměrný náklad. Od Prachatic do Dolního Dvořiště

Na trase vedoucí z Prachatic do Dolního Dvořiště by řidiči měli počítat s omezením provozu. Ve středu 9. května tudy projede nadměrný náklad a pojede i přes České Budějovice.

Obří kovová konstrukce projede jihem Čech

Napříč Jihočeským krajem pojede zítra, ve čtvrtek 22. února, večer nadměrný náklad. Transport kovové konstrukce o šíři 5,8 metru, délce 16 metrů a výšce 4,5 metru, budou z Prachatic přes Budějce až na hranice s Rakouskem, doprovázet jihočeští...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nadměrný náklad"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nadměrný náklad"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.