čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Čtrnácté číslo tištěné Budějcké Drbny je na stáncích. Na co se můžete těšit?

Utekly dva týdny a ve vašich oblíbených trafikách objevilo nové číslo pravidelné čtrnáctidrbny. Na co se můžete těšit?

  • Oblíbený Jihočech? Herec Ondra Veselý
    Ondřej Veselý patří mezi nejoblíbenější jihočeské herce. Za Jihočecha, konkrétně Budějčáka, se považuje stále, i když dnes tráví velkou část života v Praze. Co momentálně dělá? A co ho čeká? Více v rozhovoru.
  • První fotbalová akvizice z Afriky přišla na jihočeské trávníky z Mali
    Fotbal se hraje pod Černou věží od roku 1898, kdy zlatník Josef Ašenbryl přivezl z Prahy první míč kopací. Za tu dobu se na budějovických hřištích objevilo tisíce fotbalistů. Nesmazatelný primát má Moisé Diakité z Mali byl první akvizicí z „černého“ kontinentu.
  • Filmový festival se koná i pod Černou věží
    Začal jako amatérský filmař pobíhající po Českých Budějovicích s malou kamerou, kterou sebral svým rodičům. Dnes pořádá Milan Pleva spolu se svými přáteli již 6. rokem Filmový Festival ČERNÁ VĚŽ, na který zamíří 24. - 26. listopadu 158 filmů za osobního doprovodu desítek filmařů.

V čísle naleznete spoustu dalších rozhovorů, reportáží, kulturních tipů nebo jiných zajímavostí. Proto si jej neváhejte zítra koupit u svého trafikanta za 14 korun! Nebo ještě lépe... Předplaťte si mě na http://bit.ly/drbna_predplatne. Roční předplatné vás vyjde na 286 korun a ještě si můžete vybrat skvělý dárek. To je super, ne? #chciteutebedoma #tistenadrbna

A POZOR! Od patnáctého čísla vychází tištěná Budějcká Drbna vždy ve čtvrtek! 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.