neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

Drbna stále roste! Chceš růst s ní?

Neustále rostu, proto potřebuji další parťáky! Aktuálně se mi do týmu hodí traffic manager a mediální zástupce. Máš dostatek chuti do práce a energii něco dokázat? V tom případě si pro mě ten správný parťák!

Traffic manager je někdo, kdo má rád termíny a udrží pořádek. Bude to můj hlídač obchodníků, termínů kampaní, veškerých smluv, podkladů pro inzerci, jednoduše skoro všech papírů. Ještě mám jednu podmínku, a to, aby tvými kamarády byl Microsoft Office, hlavně Excel a Word. Jestli je znáš a máš rád pořádek, tak hledám tebe. Zatím bychom to spolu zkusili pouze na poloviční úvazek, ale když za tebou však budou výsledky, můžeme to změnit.

Mediální zástupce je v mém týmu ten, kdo rád komunikuje, poznává nové lidi, nebojí se obchodních plánů a hlavně by mě měl také umět prodat.

Jestli máš opravdu chuť se mnou růst a něco dokázat, můžeš vyplnit formulář níže. Připojit životopis, fotografii a také pár slov o tom, proč jsem pro tebe ta pravá. Doufám, že to stihneš do 19. května, potom bych si totiž již ráda vybrala nové parťáky.

Moc se na vás těším a díky za to, že se vám pořád líbím!

Vaše Drbna!

Náborový formulář

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.