Čtete text rubriky Blogy a komentáře. Jedná se názor autora, který se nemusí shodovat s postojem redakce.

Týnka hledá ztracený náramek. Nenašli jste ho?

S prosbou o pomoc se na Budějckou Drbnu obrátila její čtenářka Kristýna Havlisová. Kvůli ztracenému náramku, o který nešťastně přišla uplynulou sobotu kdesi v Budějcích, uronila nejednu slzu. Dostala ho totiž od své maminky k osmnáctým narozeninám a má pro ni velký význam.

Náramek z chirurgické oceli se šperky od značky Swarovski mohl ležet někde na cestě mezi zastávkou na Mariánském náměstí a Průběžnou ulicí, anebo mezi supermarketem Tesco a Průběžnou.

„Pokud se ozve nálezce a náramek mi vrátí, budu mu neskutečně vděčná. Dostane i odměnu!“ vzkazuje prostřednictvím Budějcké Drbny smutná Týnka.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky náramek, ztráty a nálezy, České Budějovice, chirurgická ocel, Swarovski, Kristýna Havlisová, Drbna.cz, Tesco, Mariánské náměstí (Brno)

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.