středa 23. září 2020 Berta

Březnová drbňátka ovládly holčičky. Vítězkou je Kateřina Benedová

Hlasování o drbňátko března je u konce. Nejvíce hlasů od čtenářů získala Kateřina Benedová. Stříbrnou příčku obsadila Rozálie Michálková a třetí skončila Terezie Tauberová. Gratulujeme!

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Vzhledem k situaci spojené s pandemií koronaviru nebylo možné v budějcké nemocnici fotit miminka narozená v dubnu. Hlasování o dubnová miminka bude tedy spuštěno společně s květnovými drbňátky. V případě, že máte zájem o zařazení do soutěže, pošlete prosím fotku miminka na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

I tentokrát platí, že výherci získají od společnosti dm drogerie markt Česká republika dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Soutěž bude vyhlášena 15. června. Do té doby můžete posílat fotografie svých ratolestí na výše uvedený email.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto Koláž drbňátek

Štítky drbňátko, hlasování, miminko, duben, DM Drogerie Markt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Michal Novák

Zajímavé to není paní Zucker, nebo Rino? ????, holt počítají se jen hlasy v souladu s pravidly a né podvodné jako je váš profil tady????????‍♂️.

úterý, 19. května 2020, 18:21

Zucker Rina

Je zajímavé, že k datu 11.05.2020, kdy bylo hlasování ukončeno, měla Terezie Tauberová 152 hlasů a byla na druhé pozici. Poté až někde o desítky hlasů méně byli ostatní.

úterý, 19. května 2020, 14:20

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.