čtvrtek 23. září 2021 Berta

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko dubna

Soutěž o drbňátko měsíce je u konce. Nejvíce hlasů získala Zuzana Kozáková a stává se tak vítězkou. Na druhém místě skončila Tereza Matlasová a třetí je Tereza Jakubcová. Všem vítězkám gratulujeme!

Na zmíněná miminka čekají v redakci Budějcké Drbny dárkové balíčky od společnosti dm drogerie markt Česká republika! Prosíme rodiče, ať nás kontaktují na e-mailu sefredaktor@budejckadrbna.cz a domluví si termín předání.

Nyní vyhlašujeme soutěž dubnových drbňátek. Od společnosti dm drogerie markt Česká republika získají tři drbňátka s největším počtem hlasů dárkové balíčky v hodnotě 2000, 1500 a 1000 korun. Hlasování je jednoduché – stačí se registrovat na webu Budějcké Drbny, přihlásit se, rozkliknout připojenou fotogalerii v článku a dát hlas tomu miminku, které se vám zdá nejroztomilejší. Každému miminku můžete dát jeden hlas. 

Všem miminkům přejeme, ať se jim na tom našem světě líbí, a maminkám děkujeme za spolupráci! Hlasování bude ukončeno v pondělí 14. června. V případě zájmu o zařazení do soutěže zašlete fotografii miminka na adresu miminka@budejckadrbna.cz.

Drbňátka duben 2021

úterý, 18. května 2021, 10:06

Natálie Borovková
Alice Nowická

Ohodnoť článek

Foto Koláž Drbňátek

Štítky drbňátko, hlasování, miminko, duben, DM Drogerie Markt

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.