neděle 27. září 2020 Jonáš

SOUTĚŽ: Nesmrtelná legenda Blue Effect zahraje v sobotu v Českých Budějovicích!

Café Klub Slavie chystá na tento sobotní večer hudební pohlazení. Skupina Blue Effect v čele s Radimem Hladíkem vystoupí po 21. hodině v plné elektronické sestavě. Prostě v plné parádě!

„Do Budějc jezdíme opravdu rádi. Koncerty jsou zde vždy hojně navštěvované a šťavnaté. Doufám, že i letos tomu tak bude,“ těší se Radim Hladík z Blue Effect. „Pro nás je tento pravidelný koncert v prosinci svátkem. Celý rok se těšíme, až Radim Hladík rozezvučí svou kytaru tak, jak to umí jen on. Je to bigbítový mág a kytarový génius,“ vyhlíží sobotní koncert majitélé Café Klubu Slavie.

Nový Blue Effect je složen s muzikantů, kterým by Hladík mohl být dědečkem, ale jak říká: Já mám k těm klukům tak nějak mentálně blíž. Rozumím si s nimi víc než s vrstevníky.“

Hudební kritici hodnotí nový Blue Effect jako projekt, který je mnohem hudebně dál, než byly formace Blue Effect ze 70. a 80. let. Kapela je jednou z nejvíce hrajících uskupení u nás v zemi. Projezdila snad všechny festivaly a všude sklízí obrovský úspěch!

Lístky jsou k sehnání online na CBsystem nebo ve všech předprodejních místech CBsystemKdo neholduje internetu, může zajít i do Café Klubu Slavie, kde jsou k mání na baru. Dostatek lístků bude jistě i na místě v den koncertu. Dveře klubu se otevřou ve 20 hodin.

Soutěž o vstupenky na vystoupení kapely Blue Effect

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát jednu vstupenku na vystoupení kapely Blue Effect. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do sobotní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Blue Effect zahrají v plné elektronické sestavě. Správně je tedy odpověď C. Volnou vstupenku vyhráli čtenáři Monika Forgáčová Karel Těmjak. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.