pátek 18. září 2020 Kryštof

SOUTĚŽ: Stříbrní mistři – kniha vyprávějící o jediné stříbrné sezoně českobudějovického Motoru

Kniha pro všechny fanoušky nejen českobudějovického hokeje. Stříbrní mistři je kniha vyprávějící o památné sezoně 1980/1981, kdy byl Motor titulu blíže než kdykoliv jindy. Ve velice napínavém ročníku skončili Jihočeši jen těsně za mistry z Vítkovic.

V úvodní části knihy seznamuje autor Miroslav Mayer s tehdejší dobou, vysvětluje pravidla a věnuje se také přípravě na sezonu.

V hlavní části publikace popisuje všech 44 kol soutěže. Každé kolo obsahuje komentář, výsledkovou tabulku, statistiky a komentáře trenérů. V další části už popisuje detailně jednotlivé hráče, trenéry a další aktéry tehdejší sezony.

Kniha obsahuje také velké množství pečlivě vybraných dnes již historických fotografií. Součástí publikace je také dobový plakát kádru Motoru ze sezony 1980/1981.

Pokud si chcete nechat knihu podepsat od tehdejších hráčů, příležitost budete mít v úterý 6. prosince. Od 18 hodin proběhne v prostorách VIP salonku beseda s budějckými legendami. Akce se zúčastní František Joun, Roman Božek, Josef Květoň, Petr Míšek, Ladislav Kolda, Vladimír Caldr a Václav Mařík.

Soutěž o knihu Stříbrní mistři

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou tři čtenáři vyhrát jednu knihu Stříbrní mistři. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pátku 9. prosince do 10. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

SOUTĚŽ SKONČILA

Petr Míšek byl jediným hráčem, který měl u své branky zaznamenanou také asistenci. Správně je tedy odpověď B.

Knihu Stříbrní mistři vyhrávají čtenáři Martina Zachariášová, Martin Švec a Simona Blábolilová. Blahopřejeme!

Autoři | Foto Jan Luxík

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.