sobota 26. září 2020 Andrea

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na Somersby retro party

Obří retro party se chystá v Českých Budějovicích! V sobotu 10. června na českobudějovickém výstavišti vystoupí hvězdy jako Karel Gott, Olympic či Karel Kahovec a George & Beatovens. Somersby retro party se uskuteční v pavilonu T.

Legendární Karel Gott je bezesporu headlinerem festivalu. Kromě něj ale soupiska nabízí dalších deset jmen, které potěší hlavně pamětníky. Řeč je například o zmíněném Karlu Kahovcovi, Vítězslavu Vávrovi nebo Milanu Schelingerovi. Na akci nebude chybět ani místní legenda, která na začátku 90. let patřila vůbec k nejpopulárnějším tuzemským kapelám – Oceán.

Těšit se dále můžete na Olympic, Petera Nagyho, Petra Koláře, Josefa Laufera, Těžkej Pokondr a Slovany.

Akce odstartuje v 15 hodin, přičemž jako první na scénu nastoupí Oceán v 16 hodin. Karel Gott by měl vystoupit ve 21:15.

Soutěž o vstupenky na Somersby retro party (sobota 10. června - 15:00)

Vstupenky budou stát na místě 599 korun. Vy na akci můžete vyrazit zdarma! Pro tři výherce máme připravené vždy dva lístky. K účasti stačí prostřednictvím formuláře do pátku 9. června do 10. hodiny odpovědět na následující otázku a pak už jen čekat na slosování. 

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.   

SOUTĚŽ SKONČILA

Poslední deska Oceánu se jmenuje Ve smíru. Správně byla odpověď A. Vstupenky na Somersby retro party vyhráli: Jiří Jiránek, Alice Chrtová a Jana Kubínová. Blahopřejeme!

 

Autoři | Foto Facebook Karel Gott

Štítky retro, párty, Gott, somersby, výstaviště

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.