čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

SOUTĚŽ: Na Boršovské slavnosti dorazí Queenie

Na konci srpna ožije levý břeh Vltavy již podeváté Boršovskými slavnostmi, což je odpoledne plné pohodové zábavy, dobrého jídla a prima muziky pro celé rodiny. Boršovské slavnosti oslavují především potravinářskou a zemědělskou tradici obce, když nejznámějším produktem je vyhlášená Zátkova mouka a těstoviny.

Boršovské slavnosti se budou konat poslední prázdninový víkend v sobotu 31.srpna od 15 hodin. Vše se s nabitými zkušenostmi a časem vyvíjí, a proto se letos poprvé objeví lístky v  předprodeji v síti ticktetstream.cz. Lístky v předprodeji budou stát 250,-Kč, lístky kupované na pokladně v den konání slavností budou stát 390,-Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Soutěž o vstupenky na Boršovské slavnosti (31. srpna – 1. září, Boršov nad Vltavou)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát po dvou vstupenkách na víkendové slavnosti. Stačí jen do úterý 27. srpna do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončíla! Vstupenky vyhrává Dominika Vlnatá, Monika Kocinová a Michal Sýkora. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Tisková zpráva

Štítky soutěž, slavnosti, Boršov nad Vltavou, Queenie, kultura

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.