čtvrtek 15. dubna 2021 Anastázie

SOUTĚŽ: Na Plesu Budvaru se představí Hana Zagorová nebo Michal David

Ani letos nebude v plesové sezoně chybět jedna z nejoblíbenějších akcí roku. Ples Budvaru se letos koná už 8. února v Metropolu. Kromě tomboly se můžete těšit na vystoupení Hany Zagorové, ABBA World Revival nebo Michala Davida.

Právě teď je nejvyšší čas naleštit střevíčky a připravit obleky. Ples Budvaru se totiž letos koná už 8. února v DK Metropol. Začátek je naplánován na osmou hodinu večer. 

Hned na úvod zahraje znělku orchestr Metroklub. O hudební vystoupení se v průběhu večera postarají takové hvězdy jako Hana Zagorová nebo Michal David. Těšit se ale můžete i na Petra Rezka, ABBA World Revival, Boney M Party Group nebo CB City orchestr. 

Ještě na začátek ale proběhne předtančení sólistů Jihočeského divadla. Poté přijde slavnostní zahájení a přivítání hostů, kterého se ujme samotný ředitel Budějovického Budvaru Petr Dvořák. 

Od devíti hodin budou moct návštěvníci ochutnat v hale pivní speciály. Připravena je také tombola, která se bude losovat o půlnoci.  Celým večerem bude provázet David Hocke.

Soutěž o vstupenky na Ples Budvaru (DK Metropol, 8. února, 20:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na Ples Budvaru. Stačí jen do pondělí 3. února správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. Výherce bude informován emailem.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrála Tereza Pánková a Dominika Pivková. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Jan Homolka

Štítky Ples Budvaru, plesová sezona, Budějovický Budvar, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.