čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Ples Budvaru"

SOUTĚŽ: Na Plesu Budvaru se představí Hana Zagorová nebo Michal David

Ani letos nebude v plesové sezoně chybět jedna z nejoblíbenějších akcí roku. Ples Budvaru se letos koná už 8. února v Metropolu. Kromě tomboly se můžete těšit na vystoupení Hany Zagorové, ABBA World Revival nebo Michala Davida.

KULTURNÍ TIPY: Chystá se na vás Traktor a kapela HOP TROP

Nabitý konec týdne vás naláká na super koncerty i ples, kde nesmíte chybět. Vyrazit můžete do Slavie, Metropolu, ale i na výstaviště.

KULTURNÍ TIPY: Katt a David Koller, The Plastic People of the Universe, Tonya Graves a plesy

Tento týden do Budějc zavítá Spirituál kvintet s Dagmar Peckovou, Katt a David Koller, The Plastic People of the Universe i Tonya Graves. Jít si zatančit můžete na Zemědělský ples, Jihočeský ples nebo Ples Budvaru.

KULTURNÍ TIPY: Valentýnský týden bude plný plesů a tanečních akcí

Týden, který vrcholí Valentýnem, nabídne řadu akcí pro zamilované páry i jednotlivce, kteří se rádi baví. Těšit se můžete na Monkey Business, Zpívání v dešti i hudební drama Aida. Nebo oblečte velké večerní šaty a vyrazte na plesy Jihočeské...

Chuť a vůni Asie přinesou Japonské dny

Budějcké kulturní dění oživí tento týden nejenom tradiční plesy, které budete moci navštívit v různých kulturních zařízeních, ale i nesčetně koncertů, které si pro vás připravily místní kluby. Reggae koncert zažijete v Music Baru Velbloud a...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Ples Budvaru"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Ples Budvaru"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.