pátek 27. listopadu 2020 Xenie

SOUTĚŽ: Sportovní odpoledne ve Strunkovicích podpoří Arpidu. Vystoupí Olga Lounová a Helena Vondráčková

Už podvanácté se bude letos konat sportovní odpoledne ve Strunkovicích nad Blanicí. Stejně jako v předchozích ročnících bude část výtěžku z akce věnována centru Arpida. Kromě fotbalu se mohou lidé těšit na hudební vystoupení Olgy Lounové nebo Heleny Vondráčkové. Připraven je i program pro děti.

Akce se odehraje v neděli 2. srpna ve sportovním areálu Strunkovice nad Blanicí. Začátek akce je naplánovaný na 14 hodinu, o hodinu později začne fotbalový zápas.

V něm proti sobě nastoupí Výběr Jana Bergera, ve kterém se představí například Tomáš Řepka, Antonín Panenka, Karel Poborský, Jakub Kohák nebo Standa Hložek a domácí tým Blaník +35.

„Během odpoledne je naplánována řada doprovodných akcí, budou zde například nafukovací atrakce pro děti. Zpívat bude Olga Lounová, Helena Vondráčková nebo Leona Machálková,“ popsali organizátoři. Vstup na akci stojí sto padesát korun a část výtěžku bude věnována budějckému centru Arpida.

Soutěž o vstupenky na Sportovní odpoledne (2. srpna, Strunkovice nad Blanicí)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na nedělní akci. Stačí jen do pátku 31. července do 10 hodin správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 
Soutěž skončila! Výherci byli informováni emailem!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Kolikátý ročník Sportovního odpoledne se letos koná?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři

Štítky sport, akce, kultura, fotbal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.